Oferta ubezpieczeniaNowy rok szkolny 2019/20202 września przywitaliśmy nowy rok szkolny 2019/2020. W swoim wystąpieniu przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego wspomniały tragiczny koniec wakacji sprzed 80 lat. Wrzesień 1939 roku został na stałe wpisany do kalendarza jako data kolejnej, męczeńskiej śmierci Polski. W 80 rocznicę wybuchu II wojny światowej złożyliśmy hołd wszystkim walczącym i poległym. Pamiętamy, że to dzięki nim żyjemy dziś w wolnej Polsce. Niech na zawsze w pamięci naszego Narodu pozostaną imiona Tych, którzy życie oddali dla Ojczyzny. Niech ich niezłomna i bohaterska postawa będzie dla nas drogowskazem w nauce i pracy.
Z okazji nowego roku szkolnego:
Wszystkim uczniom, życzymy by zdobywanie wiedzy było fascynującą przygodą, odkrywaniem nauki i jej praw, ale też odnajdywaniem siebie, rozwojem własnych uzdolnień i zainteresowań. Niech szkoła będzie dla Was miejscem radości i wielu przyjaźni!
Nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły życzymy, by był to rok spokojnej pracy, wypełniony pomyślnością w życiu osobistym i zawodowym.
Rodzicom życzymy, by nowy rok szkolny przyniósł wiele radości, dumy i nadziei związanych z przyszłością Waszych dzieci. Zebranie z RodzicamiW dniu 10 września (wtorek) o godz. 17.00 odbędzie się zebranie z rodzicami wszystkich klas. Po zebraniu odbędzie się spotkanie przedstawicieli rodziców z dyrekcją szkoły. Serdecznie zapraszamy.
Wykaz podręcznikówUroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019
Zapraszamy!Czekamy na Ciebie! Dołącz do naszej społeczności uczniowskiej! Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020 RekrutacjaRekrutacja na rok szkolny 2019/2020 Drzwi otwarte Serdecznie zapraszamy ósmoklasistów i gimnazjalistów na Drzwi Otwarte, które odbędą się w dniu 18 maja 2019 r. w godzinach od 9:00 do 13:00. Pożegnanie klasy IVTa
26 kwietnia pożegnaliśmy uczniów klasy IVTa. Paulina, Emilia i Natalia z kl. 2a oraz Rozalia z kl. 2Ta przygotowały oprawę artystyczną spotkania. Pan Dyrektor Andrzej Wojtyna i wychowawczyni klasy p. Dominika Majewska uroczyście wręczyli świadectwa ukończenia szkoły. Świadectwo z wyróżnieniem uzyskała Klaudia, a podziękowania za aktywność i dobre zachowanie otrzymali: Natalia, Karolina, Dagmara, Patrycja, Weronika, Paweł i Kuba. Wszystkim gratulujemy i życzymy zdania egzaminów maturalnych oraz pomyślności w dorosłym życiu!
Wiosna z kolorami Milaton!
25 kwietnia klasa patronacka firmy Fale Loki Koki – 3Ta uczestniczyła w szkoleniu „Kolorymetria”. Dziewczyny uczyły się prawidłowej diagnozy włosa i poznały sposoby na uzyskanie najmodniejszej koloryzacji farbami Milaton. Dziękujemy firmie Fale Loki Koki – partnerowi strategicznemu szkoły za kolejne fascynujące zajęcia! Więcej o produktach Milaton dowiecie się na stronie: www.milapro.eu
Drzwi Otwarte w naszej szkole - Zapraszamy!Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020 Drzwi otwarte! Serdecznie zapraszamy ósmoklasistów i gimnazjalistów na Drzwi Otwarte, które odbędą się w dniach 6 kwietnia i 18 maja 2019 r. w godzinach od 9:00 do 13:00. |






19 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. Pan Dyrektor wręczył świadectwa z czerwonym paskiem i nagrody laureatom licznych konkursów. Tytuł najlepszej uczennicy z najwyższą średnią ocen w szkole zdobyła po raz drugi Karolina z klasy 3Ta. Wśród najbardziej aktywnych zespołów klasowych prym wiodła klasa 2a, która również wygrała w rozgrywkach piłki siatkowej o Puchar Dyrektora Szkoły. Podczas akademii pożegnaliśmy klasę 3a, której wychowawcą była Pani Ewa Stachurska – Giłka. Dziękujemy za prowadzenie akademii Paulinie, Patrycji, Marcie i Anie z kl. 2a! Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy udanych, bezpiecznych wakacji!




