logo horyzonty

 szare x4 pionowem 
 szare x4 pionowem 

 

 

sukcesy

Sukces Kuby w konkursie ogólnopolskim w Sochaczewie!

alt

Miło nam poinformować, że nasz uczeń z klasy 3a Jakub Wieczór w II Ogólnopolskim konkursie fryzjerskim o tematyce ślubnej „Wedding set” zajął 1 miejsce. Spośród 52 zgłoszeń szkół fryzjerskich z całej Polski, komisja konkursowa wybrała najciekawsze prace i dziś ogłosiła wyniki. Gratulujemy Jakubowi i wszystkim, którzy wspierali go w przygotowaniach pracy konkursowej!

Julia nasz stypendystka!

alt

Julia Sarnowska z klasy 3Ta jest naszą najlepszą uczennicą i otrzymała Stypendium Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2023/2024. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Alicja - nasza stypendystka!

alt

Miło nam poinformować, że w bieżacym roku szkolnym nasza uczennica z kl. 3Ta - Alicja Lewandowska uzyskała Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Serdecznie gratulujemy Alu!

https://www.gov.pl/web/ko-bydgoszcz/stypendium-prezesa-rady-ministrow-na-rok-szkolny-20222023

alt

Mistrzowie Profilaktyki Sieciowej

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. BARTŁOMIEJA z BYDGOSZCZY
"MISTRZEM PROFILAKTYKI SIECIOWEJ"
Miło nam poinformować, że w kategorii Szkół Ponadpodstawowych zdobyliśmy 1 miejsce i zostaliśmy MISTRZEM PROFILAKTYKI SIECIOWEJ.

18 czerwca 2021 r. w Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy odbyła się uroczysta gala Festiwalu „Połączmy się”. Organizatorem projektu był Bydgoski Ośrodek Rehabilitacji, Terapii Uzależnień i Profilaktyki „BORPA”, Wydział Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Bydgoszczy oraz Miejski Ośrodek Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy. W projekcie wzięły udział uczennice naszej szkoły, które przystąpiły do rywalizacji o tytuł „Mistrz profilaktyki sieciowej”. Niezmiernie miło nam ogłosić, że zdystansowały one konkurencję i zdobyły niemal wszystkie nagrody w kategorii „Media” – szkoły średnie:

Magda Grabowska (kl. I Ta) – I miejsce w kategorii: esej

Sara Połeć (kl. II Ta) – I miejsce w kategorii: felieton

Oliwia Dudek (kl. II Ta), Sandra Grządziel i Wiktoria Płaczek (obie kl. 2bG) – ex aequo II miejsce w kategorii: felieton

Alicja Lewandowska (kl. I Ta), Dominika Kunke (kl. II Ta) i Klaudia Zielińska (kl. 2bG) – ex aequo III miejsce w kategorii: felieton

Dzięki zaangażowaniu ww. uczennic a także Martyny Radeckiej (kl. I Ta) i Sary Tomaszewskiej (kl. II Tg) nasza szkoła została wyróżniona nagrodą pieniężną. Laureatkom serdecznie gratulujemy a wszystkim uczennicom, które wzięły udział w projekcie, dziękujemy za godne reprezentowanie szkolnej społeczności.

altalt

Wyróżnieni w konkursie on-line - Gratulujemy!

alt

Więcej artykułów…