konkursy zewnętrzne

Nasze uczennice z sukcesem w konkursie międzyszkolnym

13.02.2020

13 lutego 2020 r. w Zespole Szkół nr 8 odbył się Konkurs Recytatorski Poezji Sybirackiej „Losem rzuceni…”, mający na celu m. in. popularyzację twórczości upamiętniającej losy Polaków zesłanych na „nieludzką ziemię”. W rywalizacji wzięły udział uczennice klasy IaG – Justyna, Roksana i Adrianna, która zajęła II miejsce w kategorii szkół średnich. Laureatce serdecznie gratulujemy a wszystkim uczennicom, które wzięły udział w konkursie, dziękujemy za godne reprezentowanie szkolnej społeczności. B.W-K

Sukcesy naszych uczennic!

15.11.2019a

15 listopada – to był bardzo udany dzień! Przed południem Ania z Wiktorią z kl. 1bG reprezentowały naszą szkołę podczas XI Wojewódzkich Młodzieżowych Spotkań Samorządowych w Zespole Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich. Wystąpieniem z teatrzykiem Kamishibai pod tytułem „Kobiety wolności” dziewczyny wywalczyły II miejsce w konkursie „Wolność jako narodowe i osobiste zadanie Polaków” . Natomiast po południu podczas konferencji BOAT zorganizowanej w ramach projektu Szkoła Otwarta i Tolerancyjna, Ola z kl. 4Ta odebrała z rąk wiceprzewodniczącego Rady Miasta – pana Lecha Zagłoby – Zygler – dyplom za zajęcie I miejsca w miejskim konkursie plastycznym „Arka Noego”. Podczas konferencji reprezentowali nas: Kasia, Danka, Dominika i Natalia z kl. 2Tb oraz Kuba z kl. 1bG. Wszystkim nagrodzonym – serdecznie GRATULUJEMY! Za godną reprezentację szkoły – dziękujemy!     J.K.

15.11.2019