logo horyzonty

 szare x4 pionowem 

 

 

Sukcesy naszych uczennic!

15.11.2019a

15 listopada – to był bardzo udany dzień! Przed południem Ania z Wiktorią z kl. 1bG reprezentowały naszą szkołę podczas XI Wojewódzkich Młodzieżowych Spotkań Samorządowych w Zespole Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich. Wystąpieniem z teatrzykiem Kamishibai pod tytułem „Kobiety wolności” dziewczyny wywalczyły II miejsce w konkursie „Wolność jako narodowe i osobiste zadanie Polaków” . Natomiast po południu podczas konferencji BOAT zorganizowanej w ramach projektu Szkoła Otwarta i Tolerancyjna, Ola z kl. 4Ta odebrała z rąk wiceprzewodniczącego Rady Miasta – pana Lecha Zagłoby – Zygler – dyplom za zajęcie I miejsca w miejskim konkursie plastycznym „Arka Noego”. Podczas konferencji reprezentowali nas: Kasia, Danka, Dominika i Natalia z kl. 2Tb oraz Kuba z kl. 1bG. Wszystkim nagrodzonym – serdecznie GRATULUJEMY! Za godną reprezentację szkoły – dziękujemy!     J.K.

15.11.2019