Warsztaty "Pszczela wiedza"

W ramach Bydgoskiego Grantu Ekologicznego zorganizowaliśmy warsztaty online dla naszych młodszych kolegów i koleżanek ze Szkoły Podstawowej nr 32 i 37 w Bydgoszczy pod tytułem „Pszczela wiedza”. Warsztaty miały na celu uświadomienie jaką rolę odgrywają pszczoły w naszym życiu oraz ukazanie zagrożeń jakie towarzyszą im w środowisku naturalnym. Wiosną pod czujnym okiem profesjonalisty pana Stanisława Urbańskiego zbudujemy nasz szkolny hotelik dla owadów i posłuchamy opowieści o pszczołach autora książki pt.: „Pasieka dredziarza” – pana Pawła Piątka. Przygotowując się do celebracji Światowego Dnia Pszczół, który obchodzony jest 20 maja, czytamy naszą nową książkę pozyskaną w darach dla biblioteki szkolnej.

Na zdjęciu Marta z kl. 1aP, która zdobyła wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym na projekt domku dla pszczół. Gratulujemy!

JK