Pomagamy!

Ten tydzień był pełen dobra w naszej szkole. Dziękujemy wszystkim, którzy do tej pory włączyli się w naszą zbiórkę środków higienicznych. W piątek posegregowaliśmy zebrane dary, oraz zapakowaliśmy ponad 100 kilogramów przyborów szkolnych, plastycznych, które prześlemy do Miejskiego Domu Kultury w Ustroniu. Tam będą zorganizowane warsztaty dla 150 dzieci z domów dziecka, które dotarły z Ukrainy do Uzdrowiska Ustroń. To początek naszej długofalowej pomocy, ale wiemy że nasza społeczność szkolna jest empatyczna i chętna do działania. W środę zorganizowaliśmy happening w szkolnej bibliotece. Julia z klasy 2Ta ułożyła i zaśpiewała piosenkę dla naszych koleżanek i kolegów z Ukrainy. Było dużo dobrej energii. Bardzo dziękujemy za Waszą dotychczasową pomoc. Jesteście wspaniali.