Finał międzyszkolnego konkursu „Wiedzy o Bydgoszczy”

Tematyką finału konkursu „Wiedzy o Bydgoszczy” były zagadnienia SZLAKU PRZEMYSŁU I RZEMIOSŁA TeH2O w związku z ogłoszeniem przez radnych Bydgoszczy roku 2018 – Rokiem Bydgoskiego Dziedzictwa Przemysłowego. Do drugiego etapu z naszej szkoły zakwalifikowali się: Patryk Baran, Weronika Hemmerling, Natalia Szymczak. Zadaniem finalistów konkursu było odpowiedzieć na 30 pytań, których część dotyczyła rozpoznawania obiektów na podstawie fotografii bądź opisu. Byliśmy blisko podium, zabrakło niewiele. O większe i bardziej cenne nagrody powalczymy o zwycięstwo za rok! W trakcie przerwy konkursu uczestnicy turnieju wraz z opiekunami zwiedzali barkę „Lemara”. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Gastronomicznych.

J. Pawlewicz, G. Kacprzak