Sukces podczas XIV Wojewódzkich Spotkań Samorządów Uczniowskich

18 listopada 2022r. w Zespole Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich odbyły się XIV Wojewódzkie Spotkania Samorządów Uczniowskich ”STOP AGRESJI – TAK KULTURZE”. Tegoroczna edycja była poświęcona Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej. Nasze wystąpienie pod tytułem „O godności w kontekście Konstytucji RP” zaprezentowały Krysia Postol z kl. 2aP oraz Weronika Kowalska z kl. 3aP. Znaczącym elementem naszego wystąpienia była filmowa sonda szkolna na temat godności, którą przygotował Kuba Tadrowski z kl. 4Tg. Wystąpienie Krysi i Weroniki było bardzo dobre i nasz zespół zdobył II miejsce! Gratulujemy twórcom i dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam zrealizować naszą szkolną filmową sondę. Ten sukces tworzyliśmy zespołowo!

J.K.