logo horyzonty

 szare x4 pionowem 

 

 

Harmonogram poradnictwa zawodowego

HARMONOGRAM PORADNICTWA INDYWIDUALNEGO W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

Przedmiot Imię i nazwisko nauczyciela Sala 6.10.2011 20.10.2011 3.11.2011 10.11.2011
Język polski Mgr D. Bartoszek 8 16.00 – 17.30 16.00 – 17.30
Mgr B. Włoch-Kasprowicz 6 16.00 – 17.30 16.00 – 17.30
Języki obce Mgr K. Rink 19 17.30 – 19.00 17.30 – 19.00
Mgr J.Zaborowski 3 17.30 – 19.00 17.30 – 19.00
Historia i WOS Mgr G.Kacprzak 7 17.30 – 19.00 17.30 – 19.00
Geografia Mgr M.Frank-Kaszyńska 17 16.00 – 17.30 16.00 – 17.30
Biologia + higiena Mgr M.Kozińska 14 16.00 – 17.30 16.00 – 17.30
Mgr R. Obuchowska 12 16.00 – 17.30 16.00 – 17.30
Matematyka Mgr J.Mastykarz 15 17.30 – 19.00 17.30 – 19.00
Mgr K.Łepek 14 16.00 – 17.30 16.00 – 17.30
Fizyka Mgr R. Kur 11 17.30 – 19.00 17.30 – 19.00
Chemia Mgr A. Kosakowska 2 16.00 – 17.30 16.00 – 17.30
Tech. inform. Mgr J.Kruger 9 16.00 – 17.30 16.00 – 17.30
Podst. dział. usługowej
Podstawy pedagogiki
Podstawy psychologii
Mgr H.Jabczyńska 16 16.00 – 17.30 16.00 – 17.30
Mgr G.Kacprzak 7
Stylizacja Mgr M. Jędrasik 15 16.00 – 17.30 16.00 – 17.30
Tech. fryz. Mgr A. Mullert 3 16.00 – 17.30 16.00 – 17.30
Podst.przed Mgr G.Kacprzak 7 17.30 – 19.00 17.30 – 19.00
Mgr K.Łepek 14 16.00 – 17.30 16.00 – 17.30

 

Przedmiot

Imię i nazwisko nauczyciela

Sala

17.11.2011

24.11.2011

1.12.2011

15.12.2011


Język polski

Mgr D. Bartoszek

8

 

16.00 – 17.30

 

16.00 – 17.30


Mgr B. Włoch-Kasprowicz

6

 

16.00 – 17.30

 

16.00 – 17.30


Języki obce

Mgr K. Rink

19

 

17.30 – 19.00

 

17.30 – 19.00


Mgr J.Zaborowski

3

 

17.30 – 19.00

 

17.30 – 19.00


Historia i WOS

Mgr G.Kacprzak

7

 

17.30 – 19.00

 

17.30 – 19.00


Geografia

Mgr M.Frank-Kaszyńska

17

 

16.00 – 17.30

 

16.00 – 17.30


Biologia + higiena

Mgr M.Kozińska

14

 

16.00 – 17.30

 

16.00 – 17.30


Mgr R. Obuchowska

12

16.00 – 17.30

 

16.00 – 17.30

 


Matematyka

Mgr J.Mastykarz

15

17.30 – 19.00

 

17.30 – 19.00

 


Mgr K.Łepek

14

16.00 – 17.30

 

16.00 – 17.30

 


Fizyka

Mgr R. Kur

11

17.30 – 19.00

 

17.30 – 19.00

 


Chemia

Mgr A. Kosakowska

2

16.00 – 17.30

 

16.00 – 17.30

 


Tech. inform.

Mgr J.Kruger

9

16.00 – 17.30

 

16.00 – 17.30

 


Podst. dział. usługowej
Podstawy pedagogiki
Podstawy psychologii

Mgr H.Jabczyńska

16

 

16.00 – 17.30

 

16.00 – 17.30


Mgr G.Kacprzak

7

 

 

 

 


Stylizacja

Mgr M. Jędrasik

15

 

16.00 – 17.30

 

16.00 – 17.30


Tech. fryz.

Mgr A. Mullert

3

16.00 – 17.30

 

16.00 – 17.30

 



Podst.przed

Mgr G.Kacprzak

7

17.30 – 19.00

17.30 – 19.00


Mgr K.Łepek

14

16.00 – 17.30

 

16.00 – 17.30