logo horyzonty

 szare x4 pionowem 

 

 

Wiosna pełna radości!

alt

Tegoroczna wiosna jest dla nas szczególnie radosna! Podczas VI Edycji Ogólnopolskiego Konkursu o Statuetkę Bydgoskiej Łuczniczki nasi uczniowie byli najlepsi – Julia Lisiewicz z kl. 3Ta zajęła I miejsce w kategorii damskiej, a Jakub Treliński z kl. 2Ta – I miejsce w kategorii męskiej. Kolejne sukcesy święciliśmy podczas II Międzynarodowego i VIII Ogólnopolskiego Konkursu Fryzjerskiego o Puchar Prezydenta Olsztyna. Oto lista nagrodzonych uczennic:

konkurencja kreatywnego modelowania męskiego: II miejsce - Julia Lisiewicz z kl. 3Ta, a III miejsce - Kamila Kozicka z kl. 1Ta

konkurencja kreatywnego modelowania damskiego: II miejsce -  Oliwia Tomaszewska z kl. 1a

wyróżnienie specjalne w konkurencji fryzury wieczorowej otrzymała Ada Goździcka z kl. 3Ta

Gratulujemy serdecznie!!! Jesteście świetni!

alt