logo horyzonty

 szare x4 pionowem 

 

 

Wyróżnienie Patrycji Rudnickiej z klasy 1Ta

alt

9 grudnia 2016 r. w Zespole Szkół Ekonomiczno – Administracyjnych w Bydgoszczy odbyło się spotkanie finałowe Międzyszkolnego Projektu Edukacyjnego Pieniądz w literaturze”. W interdyscyplinarnej sesji humanistyczno – ekonomicznej wzięli liczny udział uczniowie Technikum Fryzjerskiego i Zasadniczej Szkoły Zawodowej Fryzjerskiej. Uczestniczyli oni m.in. w wykładach przygotowanych przez przedstawicieli instytucji ekonomicznych oraz w warsztatach prowadzonych przez nauczycieli języka polskiego i przedmiotów zawodowych. W czasie spotkania wyróżnienie otrzymała PATRYCJA RUDNICKA z klasy I TA za rozprawkę na temat wpływu czynników ekonomicznych i społecznych na losy i postawy bohaterów literackich oraz osób znanych z życia publicznego. Serdecznie gratulujemy!

                                                                                                                                BW-K