logo horyzonty

 szare x4 pionowem 

 

 

Wycieczka do budynku Telewizji Polskiej

W styczniu b.r. klasa 2TA zwiedziła gmach budynku Telewizji Polskiej- Oddział Bydgoszcz. Celem wycieczki było zapoznanie młodzieży ze specyfiką pracy dziennikarza telewizyjnego, funkcjonowaniem mediów publicznych oraz infrastrukturą dużego ośrodka medialnego. Młodzież wykazała się pełnym zainteresowaniem. Zdjęcia ukazują uczniów doskonale czujących się w roli prowadzących program Zbliżenia, który co wieczór emitowany jest w naszych domach. Stanowisko to zajmowane jest przez bardzo dobrze znanych nam dziennikarzy m.in. panią Małgorzatę Rogatty czy Jarosława Lewandowskiego. Natomiast w studio, w którym nakręcany jest program Rozmowy Dnia konwersacje prowadziła pani Wrzesień oraz pani Stachurska.

DSCN1377

Zapraszamy do galerii