logo horyzonty

 szare x4 pionowem 
 szare x4 pionowem 

 

 

Fryzjerski Konkurs Międzyklasowy

alt

W roku szkolnym 2021/2022 Samorząd Uczniowski organizuje konkurs międzyklasowy pod hasłem „Dekady fryzjerskie”. Każda klasa wylosowała okres historyczny do którego stworzy pokaz fryzjerski. W każdej klasie uczniowie podzielą się rolami - fryzjerzy, wizażyści oraz modelki lub modele. Uczniowie będą przygotowywać się do pokazu na praktykach (sugestia – by podzielić role w obrębie każdej z grup – ze względu na przepisy bezpieczeństwa związane z Covid – nie mieszać grup) ).

Finałem będą klasowe pokazy fryzjerskie zorganizowane z okazji Dnia Dziecka i wystawa fotografii. Przewidziane są nagrody dla klas, które wykażą się najlepszą współpracą i zaangażują jak największą ilość osób do pokazu.

Na zdjęciu możecie zobaczyć pierwsze przygotowania klasy 1TB ;)

alt