logo horyzonty

 szare x4 pionowem 
 szare x4 pionowem 

 

 

XII EDYCJA KONKURSU O STATUETKĘ BYDGOSKIEJ ŁUCZNICZKI

alt

”Sen o Victorii” - Festiwal Piosenki i Mody Fryzjerskiej inspirowany wolnością i pokojem” to hasło przewodnie XII Edycji Konkursu o Statuetkę Bydgoskiej Łuczniczki. Artyści, muzycy, kreatorzy mody – mają swoje środki przekazu, które tworzą w odniesieniu do danego wydarzenia, by stworzyć osobliwy, mocny i wyrazisty komentarz. Jedną z najcenniejszych wartości w życiu jest wolność. Szeroko rozumiana i nieskrępowana. Nie powinno zatem dziwić, że w świecie, który zdominowany jest nieporozumieniami, konfliktami i wojnami powstało już wiele wspaniałych utworów, trendów, które w taki czy inny sposób traktują o pokoju, walce o wolność czy potrzebie jej pielęgnowania. Muzyka i moda jako odzwierciedlenie potrzeby wolności i pokoju motywują do działania, uskrzydlają, ale i skłaniają do refleksji. Udział w konkursie fryzjerskim był popisem kreatywności i wyobraźni. Uczestnicy przygotowali fryzury, makijaż i stroje w taki sposób, by w ujęciu o współczesne trendy przedstawić swoją wizję wolności. W konkursie fryzjerskim wystąpiło 21 finalistów z 9 szkół, a do finału konkursu piosenki, komisja zakwalifikowała 7 wykonawców. Wysoki poziom tegorocznej edycji, zarówno w kategoriach fryzjerskich, jak i piosenki zachwycił wszystkich. Jury obu konkursów nie miało łatwego zadania. Galę uświetnił pokaz taneczny naszej utalentowanej młodzieży i występ wokalny Oliwii Dudek z kl. 4Tp. Dziękujemy uczestnikom i gościom, którzy uświetnili nasze przedsięwzięcie. Dziękujemy za pomoc w organizacji wszystkim zaangażowanym. Bardzo dziękujemy!!!

A oto wyniki XII edycji Konkursu o Statuetkę Bydgoskiej Łuczniczki:

KONKURS PIOSENKI:

1 miejsce – Amelia Lisiecka ZSE-A w Bydgoszczy

2 miejsce – Amelia Jagielska – I LO

3 miejsce – Tamara Wesołowska – VII LO

Wyróżnienie – Antonina Olijnyk

Wyróżnienie – Oliwier Wnęk – ZSM nr 1

KONKURS FRYZJERSKI

Kategoria damska:

1 miejsce – Nikola Wojciechowska – Branżowa Szkoła Fryzjerstwa i Kosmetyki Da-Vinci z TYCH

2 miejsce – Patrycja Szymańska – Szkoła Branżowa w Samostrzelu

3 miejsce – Edyta Kobiela - Szkoła Branżowa w Samostrzelu

Wyróżnienie – Natalia Drzewiecka – Kujawsko – Pomorski Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 2 dla Dzieci i Młodzieży Słabo Słyszącej i Niesłyszącej w Bydgoszczy

Wyróżnienie – Tomasz Szczechowicz – Zespół Szkół nr 2 w Rypinie

Wyróżnienie – Anna Ćwiklińska – Centrum Kształcenia Zawodowego w Brodnicy

Wyróżnienie – Anna Szulczewska – Akademia Szkolnictwa AS

Kategoria męska:

1 miejsce – Emilia Sucharska – Zespół Szkół nr 1 w Bydgoszczy

2 miejsce – Dawid Błaszczyk - Branżowa Szkoła Fryzjerstwa i Kosmetyki Da-Vinci z TYCH

3 miejsce – Maria Łukasik – Zespół Szkół Chemicznych we Włocławku

Wyróżnienie – Jędrzej Chełminiak – Zespół Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich w Inowrocławiu

GRATULUJEMY!!!

alt

alt

alt

alt

alt