logo horyzonty

 szare x4 pionowem 
 szare x4 pionowem 

 

 

Wróć na dobry kurs

Regulamin naboru

Wniosek rekrutacyjny

 

Informacja o kursach i planowane terminy ich rozpoczęcia

 

- Makijaż permanentny (planowane rozpoczęcie zajęć 8.11.2014 r.)
Kurs trwa 50 godz. dydaktycznych. Szkolenie obejmuje teoretyczną wiedzę z zakresu makijażu trwałego i dwa etapy praktycznego kształcenia: 1. naukę rysunku wstępnego za pomocą specjalnych kredek oraz 2. techniki pigmentacji z użyciem aparatu do makijażu permanentnego. Szkolenie prowadzi doświadczona linergistka makijażu permanentnego

 

- Przedłużanie i zagęszczanie rzęs (planowane rozpoczęcie zajęć 28.02.2015 r.)
Kurs trwa 40 godz. dydaktycznych. Zajęcia prowadzi profesjonalistka, dzięki której uzupełnisz swoją ofertę o przedłużanie i zagęszczanie rzęs.

 

- Przedłużanie i stylizacja paznokci (planowane rozpoczęcie zajęć 25.10.2014 r.)
Kurs trwa 40 godzin. Od teorii w formie gotowych skryptów szybko przechodzimy do praktyki. Przez blisko 40 godzin dydaktycznych ćwiczysz zabiegi pod okiem instruktorki. Dokładnie tak, jak byś była pracującą manicurzystką - stylistką paznokci. Pracujemy na, markowych materiałach - kosmetyki, preparaty, aparatura, narzędzia. Masz szansę dostać fach do ręki.

 

- Odnowa biologiczna (planowane rozpoczęcie zajęć 8.11.2014 r.)
Kurs trwa 100 godz. dydaktycznych, przygotowuje kursantów do pracy w sanatoriach, gabinetach SPA, klubach sportowych i rekreacyjnych, ośrodkach wypoczynku, na obozach sportowych. Kurs może być też doskonałym odświeżeniem i usystematyzowaniem wiadomości dla osób już prowadzących zabiegi.

 

- Kurs kosmetyczny (planowane rozpoczęcie zajęć 18.10.2014 r.)
Jest to kwalifikacyjny kurs zawodowy, prowadzony wg programu nauczania uwzględniającego podstawę programową kształcenia w zawodach w zakresie kwalifikacji A.61. Wykonywanie zabiegów kosmetycznych twarzy – 620 godzin dydaktycznych. W trakcie nauki uczestnicy zdobędą wiedzę i umiejętności niezbędne do podjęcia pracy w zawodzie. Ukończenie kwalifikacyjnego kursu zawodowego umożliwia przystąpienie do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie (przeprowadzanego w sposób określony przez Centralną Komisję Egzaminacyjną). Uczestnicy kursu otrzymają bezpłatne pakiety startowe.

 

- Kurs fryzjerski (planowane rozpoczęcie zajęć 18.10.2014 r.)
Jest to trwający 380 godzin dydaktycznych kwalifikacyjny kurs zawodowy, prowadzony wg programu nauczania uwzględniającego podstawę programową kształcenia w zawodach w zakresie kwalifikacji A.23. Projektowanie fryzur. Kurs kierowany jest do osób, które ukończyły kwalifikacyjny kurs zawodowy z zakresu kwalifikacji A.19 lub ukończyły szkołę kształcącą w zawodzie fryzjer. Ukończenie kwalifikacyjnego kursu zawodowego w zakresie kwalifikacji A.23 umożliwia przystąpienie do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie (przeprowadzanego w sposób określony przez Centralną Komisję Egzaminacyjną) i zdobycie tytułu: technik usług fryzjerskich. Uczestnicy kursu otrzymają bezpłatne pakiety startowe.

 

PRZYGOTOWUJEMY RÓWNIEŻ DO MATURY
• matematyka – 50 godz. od grudnia 2014r.
• język polski – 50 godz. od grudnia 2014r.
• język angielski – 50 godz. od grudnia 2014r.

ogoszeniek